Táto webová stránka používá cookies k zjednodušeniu používania webových stránok. zobraziť viac

Naše značky.

alpha innotec

The better way to heat.

Značka alpha innotec sa už od roku 1998 radí k špičkovým výrobcom na trhu tepelných čerpadiel. Ako líder v oblasti inovácií predstavuje alpha innotec vrchol súčasnej technologickej, vývojovej a dizajnovej úrovne tepelných čerpadiel. V rámci ait-deutschland GmbH zaujímá alpha innotec pozíciu špecializovanej značky určenej výhradne pre odborných partnerov. Spoločnosť ait-slovensko je výhradným zastúpením spoločnosti ait-deutschland GmbH pre Slovensko.

prejsť na tepelné čerpadlá alpha innotec (www.alphainnotec.sk)

Samsung

Inšpirovať svet, vytvárať budúcnosť.

Od svojho založenia v roku 1969 v meste Suwon v Južnej Kórei sa spoločnosť Samsung Electronics rozrástla v globálnu spoločnosť, ktorá zaujíma popredné miesto v oblasti informačných technológií a má po celom svete viac ako 200 pobočiek. Spoločnosť ait-slovensko je oficiálnym distribútorom klimatizácií a tepelných čerpadiel Samsung na slovenskom trhu a zároveň naša materská firma ait-česko je držiteľom ocenenia Platinový distribútor AC zariadení Samsung.

prejsť na tepelné čerpadlá a klimatizácie Samsung

NOVELAN

heizen. kühlen. lüften.

Značka NOVELAN stojí už tridsať rokov v popredí vývoja tepelných čerpadiel. Jednoduchá inštalácia, intuitívne ovládanie a čistý design robia z tepelných čerpadiel NOVELAN univerzálne riešenie vykurovania aj chladenia pre akékoľvek nasadenie.

prejsť na tepelné čerpadlá NOVELAN