Táto webová stránka používá cookies k zjednodušeniu používania webových stránok. zobraziť viac

Naša spoločnosť.

Spoločnosť ait-slovensko s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej matky ait-česko s.r.o vačšinovo vlastnenej nemeckým výrobcom tepelných čerpadiel alpha innotec, spoločnosťou ait-deutschland GmbH. Zároveň sme oficiálnym distribútorom klimatizácií a tepelných čerpadiel značky Samsung. 

 

Skúsenosťami vyladené know-how.

Naše dlhoročné skúsenosti s klimatizáciami a tepelnými čerpadlami Samsung, rovnako ako aj dvadsaťročná tradícia výrobcu tepelných čerpadiel a vetracích jednotiek alpha innotec, predstavujú dokonalý základ pre zvládnutie nielen bežných, ale aj tých najnáročnejších projektov v oblasti vykurovania, klimatizačnej a chladiacej techniky. 

 

Kvalita a inovácia je základom produktov.

Dodávané výrobky zastupujú špičku súčasnej ponuky tepelnej, chladiacej a klimatizačnej techniky. Produkty Samsung HVAC sú dlhodobým synonymom pokročilej technológie, výnimočného výkonu a vysokej účinnosti. Značka alpha innotec patrí už od roku 1998 k lídrom v oblasti tepelných čerpadiel a vetracích jednotiek. Vďaka neustálym investíciám do výskumu a vývoja prichádza alpha innotec aj Samsung pravidelne s novými inováciami, ktoré definujú nové štandardy tepelných čerpadiel, klimatizácií a vetracích jednotiek. 

 

Výkonové portfólio pre každú požiadavku.

Realizujeme projekty vykurovania a chladenia od rodinných domov, cez kancelárie až po bytové domy a veľké komplexy komerčných stavieb. Vďaka širokému portfóliu produktov s Vami vyberieme kvalitné a dlhodobo udržateľné riešenie, ktoré bude presne podľa Vašich potrieb. Súčasťou našich služieb je aj odborné poradenstvo, projekcia, technický dozor, montáž a servis.